SUVAKHOSTING’I TANIYIN

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?
Şirketimiz bilişim teknolojileri alanında sunduğu birbirinden özel ürün ve hizmetleri ile, her geçen gün büyüyerek, yerel pazarda etkin ve kalıcı adımlarla ilerlemektedir. 2013 Yılında Bursa' da kurulan firmamız 2018 Ağustos ayı ile isim değişikliğine giderek ŞuvakHosting olarak yerel kurumsal hizmetlerine başlamıştır. Kurumsal çözümlerimiz arasında hizmet verdiğimiz sektörler fabrika, muhasebe, yazılım sunucuları yer almaktadır. Ekstra olarak güçlü sunucularımız sayesinde projelerinizin çalışmasını kiraladığınız sunucular ile sağlayabilirsiniz. Bizimle çalışan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Hedefimiz!
Önceliğimiz; müşterilerimiz bizden bahsederken onları güler yüz ile görmektir. Bu hedefimizi gerçekleştirdiğimiz sürece hiçbir hedefimizin gerçekleşmeme durumunun olmayacağı kanısındayız.

Hizmetlerimiz;
Web sitemizde sağladığımız ve aracı olduğumuz bütün hizmetler için alanında uzman kişilerle çalışmakta olup sizlerden gelecek bütün öneri ve isteklere açık bir yapıda olduğumuzu bildirmek isteriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SUVAKHOSTING İnternet Hiz.